Разговор за Википедија:Википедијанци

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

NeoNo1 (разговор) 04:49, 8 мај 2013 (CEST) во мојот кориснички профил пишува: Член на групите: Автопотврдени корисници, Корисници ; Ме интересира што значи тоа "Автопотврдени корисници" и која е таа група кога јас не сум член на ниедна група, би ве замолил да ми го објасните тоа, благодарам однапред