Разговор:Korn

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Се гордеам со ова... и сега сум 100% сигурен дека нема копирајт на сликите, оти на англиската википедија има слики од сите инструменти па така...

brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

  • февруари име на месец со кое не почнува реченица, со мала буква.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 01:04, 25 јули 2009 (UTC), управуван од Brest.