Разговор:I'm a Big Sister, and I'm a Girl, and I'm a Princess, and This Is My Horse

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

  • податотека наместо фајл, англизам.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 00:53, 25 јули 2009 (UTC), управуван од Brest.