Разговор:Evanescence

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Податотеки за Evanescence[уреди извор]

Ако може некој да подигне податотеки за сите статии од категорија Evanescence т.е. за сите песни и за сите албуми на Evanescence (само за оние за кои има податотеки). Ви благодарам однапред.77.29.81.94 (разговор) 16:58, 14 февруари 2011 (CET)