Разговор:461 Ocean Boulevard

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Не намерно сум ги поставил трите наводници пред насловот на албумот и незнам како да ги тргнам, доколку некој има можност тоа да го направи би му бил благодарен. Kekev (разговор) 19:23, 7 февруари 2011 (CET)