Разговор:25 февруари (родени)

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Оваа статија е дел од Википедија:Проект:На денешен ден

Заштитена страница[уреди извор]

Зошто е заштитена оваа страница? Не гледма што има специјално во неа за да биде заштитено. Сакам да вметнам дека на 25 февруари е роден португалскиот поет Цезарио Верде. ГП (разговор) 17:34, 2 април 2017 (CEST)