Разговор:25 мај (родени)

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

|valign="top" align="right"|1926 

|Мајлс Дејвис американски џез-музичар.
|- 

--Crnorizec 21:17, 26 мај 2008 (UTC)