Разговор:20 век

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

За да не испаднам игнорамус или нешто такво, пред да вратам на претходната верзија на статијата, може некој да ми каже - Кој е Лазар Газепов? --FlavrSavr 15:09, 2 Март 2006 (UTC)

brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

  • Категорија наместо Category, вики клучни зборови на македонски.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 13:56, 24 јули 2009 (UTC), управуван од Brest.