Прејди на содржината

Разговор:20 април (починале)

Содржината на страницата не е поддржана на други јазици.
Од Википедија — слободната енциклопедија

Оваа статија е дел од Википедија:Проект:На денешен ден

brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

филизоф* во философ*, с наместо з, правописна грешка.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 22:10, 5 август 2010 (CEST), управуван од Brest.[одговори]