Разговор:19 јануари (настани)

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Оваа статија е дел од Википедија:Проект:На денешен ден

brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

  • Петтата наместо петата, синтаксна грешка.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 12:46, 1 јуни 2010 (CEST), управуван од Brest.