Разговор:1979 во науката

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Време Оваа статија е поврзана со хронолошки настани во науката.

Започнете разговор за 1979 во науката

Започни разговор