Разговор:16 ноември (родени)

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Оваа статија е дел од Википедија:Проект:На денешен ден

Дополнување[уреди извор]

Бидејќи немам право на уредување, молам некој да ја дополни страницата со:

Слободан Шијан - српски и југословенски сликар и режисер. Роден е на 16 ноември 1946. ГП (разговор) 07:48, 13 декември 2015 (CET)