Разговор:11 октомври

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

1954 е потполна грешка. Треба да се избрише но не знам како...--Johan1298 (разговор) 00:19, 17 јануари 2010 (UTC)

Пробај тука!--Р ашоAero-stub img.svg 00:25, 17 јануари 2010 (UTC)