Разговор:10 век

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Small TextSuperscript text


--92.53.35.240 (разговор) 22:32, 4 декември 2008 (UTC)--92.53.35.240 (разговор) 22:32, 4 декември 2008 (UTC)<math>Овде внесете неформатиран текст</math>[[Медија:[[Слика:Пример.ogg]] == [Наслов][['''Наслов на врска'''''Закосен текст'']] == ]]

brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

  • Категорија наместо Category, вики клучни зборови на македонски.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 16:14, 21 јули 2009 (UTC), управуван од Brest.