Разговор:Шаен (Вајоминг)

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Името на градот мислам дека е Шајен. -- Бојан имаш за кажување? 23:42, 12 јуни 2011 (CEST)