Разговор:Функционални барања

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
лого на ФИНКИ Оваа статија е дел од ВикиПроектот ФИНКИ 2011-12, кој има за цел да ги координира активностите на студентите од ФИНКИ во создавањето и одржувањето на содржини на Википедија. Ако сакате да земете учество во проектот, може да ја уредите оваа статија, или да прочитате нешто повеќе на проектната страница, каде што меѓу другото може да се приклучите на проектниот тим и/или да дадете свој придонес на разговорната страница.