Разговор:Т.Б. Трачери

Содржината на страницата не е поддржана на други јазици.
Од Википедија — слободната енциклопедија

aj nekoj neka mi objasni kako se zakacuva slika na ova cudovo, posto go imam omotot od noviot album. blagodaram. ed79.125.227.198 (разговор) 00:43, 5 ноември 2011 (CET)Одговори[одговори]