Разговор:Тетовирање (филм)

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
ВикиПроект Филм
Оваа статија е дел од ВикиПроект Филм, збир на волонтери и ресурси насочени кон зголемување на бројот и квалитетот на енциклопедиските статии на оваа тема. Ако сте заинтересирани за подобрување на овие теми, или сте заинтересирани за повеќе информации, погледнете ја проектната страница.
??? Оваа страница не е оценета според скалата за квалитет на проектот.

Молба[уреди извор]

Може некој ако го гледал филмот во секцијата улоги да ги стави кои глумци кои улоги ги толкувале!!!--Макс(разговор) 19:24, 24 август 2008 (UTC)

Молбата уште важи вака статијатат не е баш баш. Ако некој го гледал филмот или знае каде ги пишува улогите го молам нека напише.--Макс(разговор) 15:06, 12 септември 2008 (UTC)

brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

  • цитирана веб страница наместо cite web, назив на шаблон на македонски јазик.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 20:20, 1 мај 2009 (UTC), управуван од Brest.