Разговор:Срби

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Веома, веома леп текст. Само не заборавите вишезначну ка Северним Србима. Џимен --212.200.192.242 (разговор) 20:32, 11 октомври 2009 (UTC)