Разговор:Смилевски конгрес

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Оваа статија треба да се спои со Смилевски Конгрес.--brest 20:14, 20 октомври 2007 (UTC)

brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

  • филизоф* во философ*, с наместо з, правописна грешка.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 15:24, 10 август 2010 (CEST), управуван од Brest.