Разговор:Скупи

  Од Википедија — слободната енциклопедија

  Ако сакате може да се надополни - (Географски координати: 42º01’00.45” N, 21º23’28.40” E). Така лесно мозхе да се најде на пример на Google Earth.

  Поздрав,

  Ивица Ефтимовски

  Започнете разговор за Скупи

  Започни разговор