Разговор:Едноиграчка игра

    Од Википедија — слободната енциклопедија

    brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

    • цитирана книга наместо cite book, назив на шаблон на македонски јазик.

    Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 12:53, 10 август 2010 (CEST), управуван од Brest.Одговори[одговори]