Разговор:Пол Сезан

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Всушност, поубаво би било да стои шаблонот {{Инфокутија-уметник}}. Поречанец 01:24, 13 септември 2007 (UTC)