Разговор:Пливање на светското првенство во водени спортови 2009 - 100м градно во женска конкуренција

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

  • External links -> Надворешни врски, македонски превод.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 22:03, 2 јуни 2010 (CEST), управуван од Brest.