Разговор:Пејот

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на: содржини, барај


brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

  • врски наместо линкови, англизам.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 18:16, 27 јули 2009 (UTC), управуван од Brest.