Разговор:Пештери во Македонија

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
WikiProject Macedonia Logo mk.svg Оваа статија е дел од ВикиПроект Македонија, чии цели се создавање стандардизиран, информативен и лесен за користење извор за Македонија. Ако сакате да земете учествувате во овој проект, ве молиме посетете ја страната на проектот, каде можете да се приклучите на проектната екипа.

Почеток на статијата[уреди извор]

преставуваат едни од многуте природни скриени богатства во кои се крие голем туристички потенцијал? Ова е како реклама, а не е енциклопедиски. Би требало да се доведе во енциклопедиски стил. -- Бојан имаш за кажување? 21:32, 31 јули 2010 (CEST)