Разговор:Пан (митологија)

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Спојување[уреди извор]

Да, спојувањето на двете страници е потребно и логично. Оттука, страницата Пан ја пренасочив овде. ГП (разговор) 22:51, 29 јануари 2019 (CET)