Разговор:Орден за заслуги за Македонија

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

образовна наместо едукативна, непотребен интернационализам. Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 21:04, 2 јуни 2010 (CEST), управуван од Brest.Одговори[одговори]