Разговор:Општествени науки

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

== Merging ==

This rticle should be merged to Општествена наука. — Robin des Bois ♘ 18:47, 25 март 2007 (UTC)