Разговор:ОМО Илинден

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Пак ти велам: побрзај на лекар! Или земи нешто за смирување. Вака ризикуваш да добиеш срцев удар. Побрзај во „Пирогов“.

EvLa 18:05, 8 мај 2007 (UTC)

Хи-хи-хи. Щях да получа сърдечен удар, като видях какви глупости има писани в статиите, които се опитвам да поправя. —Претходниот непотпишан коментар е додаден од SSSSS (разговорпридонеси)brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

  • Наводи наместо Референци, англизам.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 19:57, 2 јуни 2010 (CEST), управуван од Brest.