Разговор:Народна банка на Македонија

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Како тоа “никакви“ извори? Уставот не е извор? Какви извори се потребни??? Кој има тука нека излезе нека прошета малку на сајтот на банката. Кои други извори се потребни? 195.26.139.127 (разговор) 16:28, 30 септември 2010 (CEST)Почетник вработен во НБРМ