Разговор:Мутација

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Против - тоа е биолошки феномен. --MacedonianBoy 22:11, 18 мај 2008 (UTC)

Коментар  абе ок, ама содржината на страната беше, цитирам: „мутација е мутација“. Тоа не е статија. --Brainmachinewtf? 22:25, 18 мај 2008 (UTC)