Разговор:Мршевци

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Избор на слика за инфокутијата[уреди извор]

Што мислите која е подобра слика за да ја ставиме во инфокутијата. Јас не можам да се одлучам, па кажете го вашето мислење. - Марио Шаревски - Македонец (разговор) 15:08, 31 март 2011 (CEST)

Еве ги сликите:

Мршевци
Мршевци од црквата
Сеедно, но пошироката панорамска дава подобар поглед. --Р ашоAero-stub img.svg 20:16, 31 март 2011 (CEST)