Разговор:Молика

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Вандализирање[уреди извор]

Прв и последен пат ти укажувам да прекинеш со детското несовесно однесување и тролување на оваа страница. Убаво си пишува во статијата, кој е крив што научниците не кажале дека и ова е бугарско како што е и „Исус бугар“. Немам немара овде да набљудувам една статија цел ден. Оди на бугарската и среди ја статијата, не пишува ни каде се наоѓа растението.--Никола Стоіаноски 10:28, 2 октомври 2009 (UTC)