Разговор:Милан Јовановски

    Од Википедија — слободната енциклопедија

    brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

    • Наводи наместо Референци, англизам.

    Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 18:46, 2 јуни 2010 (CEST), управуван од Brest.Одговори[одговори]