Разговор:Мелфест

Содржината на страницата не е поддржана на други јазици.
Од Википедија — слободната енциклопедија

brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

меѓународен наместо интернационален, непотребен интернационализам. меѓународни наместо интернационални, непотребен интернационализам. Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 17:13, 2 јуни 2010 (CEST), управуван од Brest.Одговори[одговори]