Разговор:Масакр во Загоричани (1905)

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Нещо не разбрах защо се бришат извори на македонската Илинданска организация? Jingiby (разговор) 09:18, 30 ноември 2014 (CET)Reply[одговори]