Разговор:Мара Бунева

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Јадна цура, опрали ји мозаг и ето. А тако млада.--90.157.170.85 18:21, 27 мај 2007 (UTC)