Прејди на содржината

Разговор:Македонско лекарско друштво

Содржината на страницата не е поддржана на други јазици.
Од Википедија — слободната енциклопедија

brest-bot проверка на правопис

[уреди извор]

образование наместо едукација, непотребен интернационализам. Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 16:41, 2 јуни 2010 (CEST), управуван од Brest.[одговори]