Разговор:Македонски пантеон

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Кога ке се кликне на Бах се линкува со Јохан Себастијан Бах. Може ли ова некој да го исправи?

Решен проблем ;-) Boyan 09:23, 25 Мај 2006 (UTC)