Разговор:Лаџаќој

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Село Баня не е Берско ами Ферско. Поздрав. Jingiby (разговор) 14:41, 3 јуни 2014 (CEST)