Разговор:Лапонија (Финска)

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Лапонија[уреди извор]

Jonathan G Meath portrays Santa Claus.jpg

Местото од каде што потекнува Дедо Мраз!! :D --Васил Ч. (разговор) 18:35, 7 ноември 2011 (CET)