Разговор:Кју Клукс Клан

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Добар дел од статијава личи на класична теорија на заговор. --FlavrSavr 05:33, 7 јануари 2007 (UTC)

brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

  • Промена на зборови од типот сеуште во сѐ уште , одделни зборови сѐ, уште, е акцентирано.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 13:00, 26 јули 2009 (UTC), управуван од Brest.