Разговор:Кројска тврдина

    Од Википедија — слободната енциклопедија

    brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

    Промена на зборови од типот сеуште во сѐ уште , одделни зборови сѐ, уште, е акцентирано. Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 14:36, 2 јуни 2010 (CEST), управуван од Brest.Одговори[одговори]