Разговор:Кој сака да биде милионер?

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

How much can I win in this quiz? 3 million? 4 million? 62.121.91.249 14:06, 6 септември 2008 (UTC)

3M Brainmachinewtf? 15:49, 6 септември 2008 (UTC)

brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

  • Податотека наместо Image, вики клучни зборови на македонски.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 11:41, 26 јули 2009 (UTC), управуван од Brest.