Разговор:Коста Абраш

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
WikiProject Macedonia Logo mk.svg Оваа статија е дел од ВикиПроект Македонија, чии цели се создавање стандардизиран, информативен и лесен за користење извор за Македонија. Ако сакате да земете учествувате во овој проект, ве молиме посетете ја страната на проектот, каде можете да се приклучите на проектната екипа.

Коментар[уреди извор]

Де гиди, пуста сърбомания! Jingiby (разговор) 15:12, 26 декември 2012 (CET)

Бугар, види прво историја. Тоа е по грешка прифатено уредување. --Никола Стоіаноски 15:38, 26 декември 2012 (CET)