Разговор:Кондензатор

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Еве оваа страница ја проширив, не е веќе никулец

А да ја средевте малку статијава

brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

  • Податотека наместо Image, вики клучни зборови на македонски.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 10:58, 26 јули 2009 (UTC), управуван од Brest.