Разговор:Комонвелт на нации

Од Википедија — слободната енциклопедија
(Пренасочено од Разговор:Комонвелт)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

==brest-bot проверка на правопис==

  • цитирана веб страница наместо cite web, назив на шаблон на македонски јазик.
  • Податотека наместо Image, вики клучни зборови на македонски.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 19:46, 1 мај 2009 (UTC), управуван од Brest.