Разговор:Кокино (наоѓалиште)

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Статија Кокино (локалитет) и статијата Мегалитска астрономска опсерваторија во Кокино треба да се спојат.--brest 09:51, 16 јуни 2007 (UTC)