Разговор:Киро Урдин

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Интервјуто го бришам, веднаш. Не само што не е енциклопедиски материјал, туку е и кршење на авторски права. --FlavrSavr 09:05, 11 јануари 2007 (UTC)

brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

  • Податотека наместо Image, вики клучни зборови на македонски.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 09:55, 26 јули 2009 (UTC), управуван од Brest.